rota gelişim logo
 
 
 
rota gelişim katılımcı yorumları
 

KATILIMCI YORUMLARI

Emeklerinize, yüreklerinize sağlık. Çok çok teşekkür ederiz, çok keyif aldık, çok eğlendik, hala gülüyorum
Eda Erdem

Çok eğlenceli bir eğitimdi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Mustafa İçer

Tuğba Hanım, Derya Hanım ve Egemen Bey, herkese ayrı ayrı teşekkürler. Çok keyifli bir eğitimdi, özellikle kaportacı kısmı
Rana Can

Ağırlayan ve katılan herkese teşekkür ederim. Tanıştık, eğlendik ve bizlere katkısı olacak bilgilerle ayrıldık.
Tuncay Güngör

Rota Gelişim ekibine çok teşekkür ederiz. Sıcak bir ortamda değerli bilgilerini bizimle paylaştılar. Ayrıca çok eğlenceli olduğunu da belirtmek isterim.
Ümit Aytünür

Hayatımda aldığım en iyi eğitimdi diyebilirim. Tereddütlerle geldiğim yerden çok mutlu ve tatmin olarak ayrılıyorum. Keşke hep gelebilsem ve buradaki insanları görebilsem. Teşekkürler Derya Hanım ve Tuğba Hanım.
Çiler G. Gökçebel

Soğuk havada, hafif uzak bir yerden, şaşkınlıkla karşılayacağım bir eğitim ve arkadaşlık ortamıyla karşılaşmak için çıkmışım bugün evden… Ne mutlu ki böyle güzel bir ortamda bulunup böyle özel bir eğitimde yer aldım.
Bahadır Emre Okan

Eğitimlerin faydalı bilgilerle dolu olmasının yanı sıra, eğlenceli olması oldukça başarılı. Bu şekilde daha akılda kalıcı olacağına inanıyorum.
Serkan Işık

Eğitim kavramı insanın aklına hep monoton ve sıkıcı geçen zamanlar geliyor. Şu ana kadar aldığım eğitimler arasında en verimli geçen eğitim olduğunu düşünüyorum.
Aylin Yılmaz

Keyifli, eğlenceli ve bol bilgi dolu zaman geçirdim. Anlatım tarzı ve içerikler beklentimin oldukça ötesindeydi. Diğer eğitimlerinizde görüşmek üzere
İrem Doğru

Geliştirmem gereken yönlerimi ve geliştirmek için neler yapmam gerektiğini gördüğüm bir eğitim oldu. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
Esra Özdemir

Eğlendim, yeni bilgiler edindim ve dolu dolu vakit geçirdim. Yeniden burada olmayı oldukça isterim.
Fatih Kalender

Birçok eğitime katıldım. Fakat hayatımda ilk kez bir eğitimde yoğun bilgi akışı esnasında bu kadar eğlendim.
Levent Taştan

Eğitimin öncesinde ve eğitim esnasında gördüğüm ilgi, alaka ve samimiyet muhteşemdi. Eğitimde paylaşılan örnekler ve uygulamalar ise, hayatın içinde fark etmediğim bir çok kritik konuyu fark etmemi sağladı.
Sedat Balıkçı

Bir eğitimin bu kadar keyifli ve eğlenceli olabileceğini düşünmezdim. Hem verilen bilgiler, hem de bu bilgileri uygulama fırsatları geçirdiğim zamanı değerli kılıyor.
Emre Caşkurlu

Her şey çok güzeldi. Burada geçirdiğim zaman hayatımda güzel bir anı olacak kalacak. Vakit buldukça diğer eğitimlerinize de katılmak isterim.
Meral Şimşek

Eğitimcinin deneyimleriyle harmanlanan bilgiler oldukça vurucuydu. Eğitim boyunca gösterilen samimiyet, hoşgörü ve faydalı bilgiler için teşekkür ederim.
Caner Cinbat

Anlatım tarzının farklı ve etkili olmasının yanı sıra, istemeyerek geldiğim bir eğitimde bu kadar eğleneceğim aklıma gelmezdi.
Eğitime gelirken son anda vazgeçmeyi düşünmüştüm. İnsanların sürekli gülümsediklerini görünce eğitime katılmaya karar verdim. Bir çok yeni şey öğrendim ve pozitif elektriğin insanı ne kadar olumlu etkilediğini deneyimledim.
Sinem Kaygusuz

Akıcı içeriği, örnekleri ve uygulamalarıyla dolu dolu bir eğitimdi. Çevreme de tavsiye edeceğim.
Hüseyin Kaya

Çok büyük bir kasvetle geldiğim eğitimin ilk saatinde bu kasvet yerini inanılmaz bir keyfe bıraktı. Sohbetiniz, tavırlarınız ve birikiminiz ile, bir eğitimden daha fazlasını kazandığıma inanıyorum.
Toygun Korubr />
Eğitimin bu kadar zevkli ve eğlenceli olacağını tahmin etmemiştim. Eğitime katıldığım için son derece memnunum.
Mert Kuzgun

Eğlenceli, hareketli ve canlı anlatımınızla, aslında hiç faydası olmayacağını düşündüğüm bir eğitimde kendime çok şey kattım.
Selmani Ferah

Önyargılı gelsem de, hem iş hayatında, hem de sosyal hayatta çok faydalı olacak bilgiler edindim. Eğitimde eğlenceli, verimli ve hoş vakit geçirdim.
Ezgi Avcı