rota gelişim logo
 
 
 
rota gelişim koçluk eğitimleri
 

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

rota gelişim öğrenci koçluğu Ebeveynler tüm yaşamları boyunca çocuklarının başarılarını görmek ve onlarla gurur duymak isterler. Bunun için gerekli her şeyi yapmaya hazırdırlar. İyi bir okula göndermek, kurslar aldırmak, hobiler edinmelerini sağlamak…

Çocuklar ise gerek ebeveynleri ile aralarındaki yaş farkı, gerekse yaşlarının getirdiği düşünce farklılıkları sebebiyle genellikle geleceği düşünmek yerine anı yaşama eğilimindedirler.

Her iki eğilimin harmanlanması hem ebeveynleri hem de çocukları rahatlatır. Bu esnada uygulanacak minik yöntem ve teknikler, çocukların eğitim hayatlarında karşılarına çıkan engelleri aşmalarında oldukça etkili olur.

Rota Gelişim, öğrenci koçluğu seanslarımız ile danışanlarımızın kendilerini rahat hissettikleri ve asıl yapmak istedikleri alanları da göz önüne alıyor, hedeflerine ulaşma konusunda karşılarına çıkan engelleri aşmalarını sağlayacak yöntem ve teknikleri birlikte uyguluyor, içlerindeki kaynağı keşfetmeleri ve kullanmaları konusunda gerekli yöntemleri planlamalarını sağlıyor, planları dahilinde gerekli aksiyonların uygulanma sürecinde onlara eşlik ediyoruz.
   
Bu eğitim ile ilgili diğer bağlantılı eğitimlerimiz ;
rota gelişim özfarkındalık ve potansiyeli artırma    
Özfarkındalık ve Potansiyeli Artırma Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Yöntemleri