rota gelişim logo
 
 
 
rota gelişim eğitimlerimiz
 

YETKİNLİK, KARİYER VE İSTEK YÖNTEMİ

rota gelişim yetkinlik kariyer ve istek yönetimi Yetkinlik ve yetkinlik gerek insan kaynakları uzmanları, gerekse yöneticiler için oldukça önemli bir kavramdır. Çalışanların, yetkin oldukları alanlara göre konumlandırılması zaman alıcı karmaşık bir yöntemler dizisini gerektirse de, departmanların ve kişilerin başarısı için etkilidir.

Yetkinlik kavramının yanı sıra, kurumların sistemlerine son yıllarda adaptet etmeye çalıştıkları yeni bir kavram daha mevcut: İstek Yönetimi.

İstek yönetimi çalışanların sadece yetkin oldukları alanlarla ilgilenilmesinden ziyade, istekli oldukları alanlara yönlendirilerek, o alanlardaki yetkinlik düzeylerinin artırılması ile ilgilenir.

Rota Gelişim Yetkinlik, Kariyer ve İstek Yönetimi eğitimi ile çalışanlarınızı yetkin oldukları alanlara göre konumlandırarak motivasyonlarını yüksek tutmayı başarabilir, işlerini sahiplenmelerini sağlayabilir, kurumunuzun başarısını artırabilirsiniz.
   
Bu eğitim ile ilgili diğer bağlantılı eğitimlerimiz ;
rota gelişim insan kaynakları yönetimi rota gelişim özfarkındalık ve potansiyeli artırma rota gelişim marka olmak ve kişisel imaj yönetimi rota gelişim yaşam koçluğu
İnsan Kaynakları Yönetimi Özfarkındalık ve Potansiyeli Artırma Marka Olmak - Kişisel İmaj Yönetimi Yaşam Koçluğu